Klubbat för:
4 600 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, sengustaviansk stil, 1900-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, 3 lådor, skiva i kolmårdsmarmor, höjd 72, 86x48 cm
Bruksslitage
881230
2021-02-24