Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSEF FRANK, vägglampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2335, mässing, ursprungligen formgiven under sent 1920-tal, höjd ca 16, bredd 36 cm,
Bruksslitage
881239
2021-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här