Josef Frank vägglampa

Josef Frank vägglampa
Josef Frank vägglampa
Josef Frank vägglampa
Josef Frank vägglampa
Josef Frank vägglampa
Josef Frank vägglampa
Josef Frank vägglampa
Josef Frank vägglampa

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF FRANK, vägglampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2335, mässing, ursprungligen formgiven under sent 1920-tal, höjd ca 16, bredd 36 cm,

Bruksslitage

881239

2021-02-23