Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, tidigt 1900-tal, luckor med bakomliggande hylla, senare bemålning, höjd ca 75 samt 131x44 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, kompletterad

881242

2021-03-01