Erik Hallström oljemålning

Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning
Erik Hallström oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ERIK HALLSTRÖM (1905-1992): Vy över snötäckt stad, signerad samt daterad 32, olja på pannå, mått ca 53x70 cm

881246

2021-03-01