Medalj Korea 1960-tal

Medalj Korea 1960-tal
Medalj Korea 1960-tal
Medalj Korea 1960-tal
Medalj Korea 1960-tal
Medalj Korea 1960-tal
Medalj Korea 1960-tal
Medalj Korea 1960-tal
Medalj Korea 1960-tal
Medalj Korea 1960-tal
Medalj Korea 1960-tal
Medalj Korea 1960-tal
Medalj Korea 1960-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEDALJ, förgylld med emaljdekor, Korea, civil, 1960-tal, ripsband, spänne och nål, etui

881247

2021-02-24