Karmstol institutionsmöbel ca 1910/20

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARMSTOL, 1910/20-tal, institutionsmöbel, lackerad björk, höjd ca 85, bredd 62, sitthöjd 45 cm, proveniens Sankta Maria Sjukhus Helsingborg

bruksslitage något orstungen

881248

2021-03-02