Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOUACHER, 1 par, på papper, Kina, 1900-talets mitt, motiv av figurer i bergslandskap, kalligrafi, två sigill, ca 178x37 cm
Slitage, fläckar
881250
2021-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här