Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TIMO SOLIN (född 1947): Kvinna och hund, skulptur, signerad och daterad Timo Solin -92, bemålad plåt i blått och rött, höjd ca 57 cm, monterad på plexiglasplatta
881251
2021-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här