POUL HUNDEVAD, satsbord för Novy Domov

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

POUL HUNDEVAD, satsbord, 5 dlr, för Novy Domov, omkring 1960-talet, teakfanér, bestående av totalt 5 bord, varav 1 rektangulärt, på hjul samt med 4 utdragbara bord undertill med uppfällbara klaffar, höjd på det rektangulära bordet ca 57, 62x42, de runda med höjd 49 samt diameter 38 cm

Mindre fanérskador förekommer, i övrigt smärre bruksspår

881255

2021-03-01