Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

FIGURIN, i form av kvinna med luta, tidigt 1900-tal, stämplad G Bernardi Konstgjuteri Göteborg, bemålad gips, höjd ca 60 cm

Smärre nagg och slitage

881257

2021-03-01