Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
FIGURIN, i form av kvinna med luta, tidigt 1900-tal, stämplad G Bernardi Konstgjuteri Göteborg, bemålad gips, höjd ca 60 cm
Smärre nagg och slitage
881257
2021-03-01