Nadezda Streltsova oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): "Syren i solljus", signerad N. Streltsova, olja på duk, daterad a tergo 2016, ca 67x75 cm, oramad

881261

2021-02-23