John Nyström Stadshuset
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
JOHN NYSTRÖM (1888-1945): Riddarholmen, Stockholm, signerad och daterad John Nyström 1937, olja på duk, 23x31 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
881265
Päivämäärä:
2021-02-28