John Nyström Stadshuset

John Nyström Stadshuset
John Nyström Stadshuset
John Nyström Stadshuset
John Nyström Stadshuset
John Nyström Stadshuset
John Nyström Stadshuset

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

JOHN NYSTRÖM (1888-1945): Riddarholmen, Stockholm, signerad och daterad John Nyström 1937, olja på duk, 23x31 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

881265

Päivämäärä:

2021-02-28