Lennart Roupe litografi serigrafi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ROUPE (1918-2014): Norrbro, signerad och numrerda XV7XXV, färglitografi/serigrafi, bladmått ca 59x66 cm

881267

2021-02-23