Eva Ljungdahl färglitografier

Eva Ljungdahl färglitografier
Eva Ljungdahl färglitografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVA LJUNGDAHL (född 1946): Motiv från Österlen, numrerade 24/24 respektive 153/240, färglitografier, bladmått ca 39x38 cm

881268

2021-02-23