Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): Alplandskap, signerad Schneider, olja på duk, ca 65x101 cm

881269

2021-02-23