Bestick silver P Hertz Danmark

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, 20 dlr, silver, P Hertz, Köpenhamn, Danmark, 1910/20-tal, bestående av 6 gafflar, 8+6 knivar, längder ca 16-25 cm, vikt exkl. knivar ca 577 g

Monogram, slitage

881278

2021-02-28