Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLF HANSON (född 1953): Komposition, färglitografi, signerad, daterad och numrerad, Rolf Hanson -91, 7/45, bildmått ca 116x94 cm
881280
2021-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här