Rolf Hanson komposition färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLF HANSON (född 1953): Komposition, färglitografi, signerad, daterad och numrerad, Rolf Hanson -91, 7/45, bildmått ca 116x94 cm

881280

2021-02-26