Dinky Supertoys Corgy toys Lesney bilar
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DINKY SUPERTOYS samt DINKY TOYS, 11 st, 1950-tal, Meccano, England, bestående av: bl a militärfordon, 660 Tanktransporter, i originalkartong, Lorry Mounted Crane, Fire Engine, Jaguar, Jeep mm, medföljer CORGY TOYS, ERF, model 64 G samt Ford Zodiac by LESNEY, längder ca 7-31 cm
Bruksslitage, ej genomgången
881294
2021-03-01