Dinky Supertoys Corgy toys Lesney bilar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DINKY SUPERTOYS samt DINKY TOYS, 11 st, 1950-tal, Meccano, England, bestående av: bl a militärfordon, 660 Tanktransporter, i originalkartong, Lorry Mounted Crane, Fire Engine, Jaguar, Jeep mm, medföljer CORGY TOYS, ERF, model 64 G samt Ford Zodiac by LESNEY, längder ca 7-31 cm

Bruksslitage, ej genomgången

881294

2021-03-01