Leksaksbilar 2 st Mercedes

Leksaksbilar 2 st Mercedes
Leksaksbilar 2 st Mercedes
Leksaksbilar 2 st Mercedes
Leksaksbilar 2 st Mercedes
Leksaksbilar 2 st Mercedes
Leksaksbilar 2 st Mercedes
Leksaksbilar 2 st Mercedes
Leksaksbilar 2 st Mercedes
Leksaksbilar 2 st Mercedes
Leksaksbilar 2 st Mercedes

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKSBILAR, 2 st, 1950-tal, batteridriven, bestående av: Mercedes 300SL, blålackerad, Tyskland samt Mercedes, Made in Japan, rödlackerad, sladdstyrd, längd ca 18 resp 23 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

881297

2021-03-01