Herman Kähler vas

Herman Kähler vas
Herman Kähler vas
Herman Kähler vas
Herman Kähler vas
Herman Kähler vas
Herman Kähler vas
Herman Kähler vas
Herman Kähler vas

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERMAN KÄHLER, vas, keramik, Danmark, 1900-talets början, Jugend, polykrom dekor av blommor, signerad, höjd ca 24,5 cm

Smärre slitage

881305

2021-03-01