Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPA, art deco, 1920-30-tal, kromad metall och trä, höjd ca 29 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
881321
2021-03-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner