Bordslampa Art deco

Bordslampa Art deco
Bordslampa Art deco
Bordslampa Art deco
Bordslampa Art deco
Bordslampa Art deco
Bordslampa Art deco

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPA, art deco, 1920-30-tal, kromad metall och trä, höjd ca 29 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

881321

2021-03-01