Taklampa Art Déco
2021-03-01
881322
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, Art deco, 1920/30-tal, 3 ljuspunkter, kromad metall samt svärtat trä, kupor i glas, höjd ca 57 cm, Diam ca 53 cm
Skador: Funktionen garanteras ej, bruksslitage