Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SEKRETÄR, rokokostil, 1900-talet andra hälft, mahognyfanér, 1 låda, klaff med bakomvarande inredning, höjd ca 99, 85x43 cm
Slitage, märken
881332
2021-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här