Klubbat för:
5 400 SEK
6 000 SEK
HERMAN HÄGG (1884-1966): "Korvetten Norrköping i Kattegatt", olja på duk, signerad och daterad H Hägg 1930, ca 66x100 cm
881333
2021-02-23