Oljetryck

Oljetryck
Oljetryck
Oljetryck
Oljetryck

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLJETRYCK, tidigt 1900-tal, motiv med pojke och hund, oljetryck, ca 89x68 cm

Repa, mindre nagg

881335

2021-03-01