Oidentidierad konstnär 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad C.M 1895, olja på pannå, 23x27 cm

881337

2021-02-24