Bokskåp 1900-talets början

Bokskåp 1900-talets början
Bokskåp 1900-talets början
Bokskåp 1900-talets början
Bokskåp 1900-talets början
Bokskåp 1900-talets början
Bokskåp 1900-talets början
Bokskåp 1900-talets början
Bokskåp 1900-talets början
Bokskåp 1900-talets början
Bokskåp 1900-talets början
Bokskåp 1900-talets början
Bokskåp 1900-talets början
Bokskåp 1900-talets början
Bokskåp 1900-talets början
Bokskåp 1900-talets början
Bokskåp 1900-talets början

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOKSKÅP, 5 dlr, 1900-talets början, ek, glasdörrar, dragknoppar i patinerad metall, brickmärkt Åtvidabergs snickerifabrik, höjd ca 189, 87x27 cm

Slitage, fläckar, ovanskiva m borrhål, nyckel saknas

881338

2021-02-26