Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖKBORD, 1920/30-tal, skiva med intarsia, stomme i ek, skiva i glas, höjd ca 64, diameter 67 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

881339

2021-03-01