Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖKBORD, 1920/30-tal, skiva med intarsia, stomme i ek, skiva i glas, höjd ca 64, diameter 67 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
881339
2021-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här