Astrid Gate vas

Astrid Gate vas
Astrid Gate vas
Astrid Gate vas
Astrid Gate vas
Astrid Gate vas
Astrid Gate vas
Astrid Gate vas
Astrid Gate vas

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRID GATE, Fjäril, glas, Johansfors, signerad och numrerad (special edition) 208/299, höjd ca 23 cm

881357

2021-03-01