Ljusstakar mässing

Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, tidigt 1800-tal, gustaviansk stil, höjd 16 cm

Smärre slitage.

881359

2021-02-26