Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, 1930-tal, klotformad, delvis patinerad koppar, höjd ca 25cm
Funktrionen garanteras ej, slitage. Senare dragen el, ny armatur.
881367
2021-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här