Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, 1930-tal, klotformad, delvis patinerad koppar, höjd ca 25cm

Funktrionen garanteras ej, slitage. Senare dragen el, ny armatur.

881367

2021-02-26