Pall

Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSPALL, 1910/20-tal, vriden metall, träsits, stämplad Nürnberg undertill, sitthöjd 52, diam 39 cm

Renoverad. Träsits med hål i mitten senare.

881380

2021-02-26