Vaser samt skål porslin Japan

Vaser samt skål porslin Japan
Vaser samt skål porslin Japan
Vaser samt skål porslin Japan
Vaser samt skål porslin Japan
Vaser samt skål porslin Japan
Vaser samt skål porslin Japan
Vaser samt skål porslin Japan
Vaser samt skål porslin Japan

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, SKÅL, 3 dlr., porslin, Japan, Meiji (1868-1912), dekor bl a. i Kutani, höjd mellan ca 11-29,5 cm

Bruksslitage, en hänkel med lagning

881412

2021-02-24