Peter Herz

Peter Herz
Peter Herz
Peter Herz
Peter Herz
Peter Herz
Peter Herz
Peter Herz
Peter Herz

Klubbat för:

2 400 SEK

4 000 SEK

PETER HERTZ, Johannes Siggaard, skål, silver, på fot, stämplad Köpenhamn 1932, höjd 12, diameter 19,5 cm, 490 gram.

Smärre slitage

881417

2021-02-23