Klubbat för:
2 400 SEK
4 000 SEK
PETER HERTZ, Johannes Siggaard, skål, silver, på fot, stämplad Köpenhamn 1932, höjd 12, diameter 19,5 cm, 490 gram.
Smärre slitage
881417
2021-02-23