Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TITTSKÅPSVYER, 6 st., 1700-tal, bl.a Probst, handkolorerade, motiv med bl.a Palmyra, bildmått 31x41 cm
Skador och slitage, saknar glas
881419
2021-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här