Tittskåpsvyer

Tittskåpsvyer
Tittskåpsvyer
Tittskåpsvyer
Tittskåpsvyer
Tittskåpsvyer
Tittskåpsvyer

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TITTSKÅPSVYER, 6 st., 1700-tal, bl.a Probst, handkolorerade, motiv med bl.a Palmyra, bildmått 31x41 cm

Skador och slitage, saknar glas

881419

2021-02-25