Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets slut, kromade ben, mdf med valnötsfanérfanér, höjd ca 30 samt 156x60 cm
Repor förekomer kring toppskiva
881420
2021-03-01