Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets slut, kromade ben, mdf med valnötsfanérfanér, höjd ca 30 samt 156x60 cm

Repor förekomer kring toppskiva

881420

2021-03-01