Emil Zoir oljemålning

Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning
Emil Zoir oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMIL ZOIR (1861-1936): Badande män, signerad Emil Zoir, daterad 1915, olja på duk, ca 103x68,5 cm, träram original.

Slitage, färgbortfall.

881426

2021-02-23