Tapio Wirkkala vas 3507

Tapio Wirkkala vas 3507
Tapio Wirkkala vas 3507
Tapio Wirkkala vas 3507
Tapio Wirkkala vas 3507
Tapio Wirkkala vas 3507
Tapio Wirkkala vas 3507
Tapio Wirkkala vas 3507
Tapio Wirkkala vas 3507
Tapio Wirkkala vas 3507
Tapio Wirkkala vas 3507

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAPIO WIRKKALA, vas, glas, signerad Tapio Wirkkala -3507, formblåst, klart och matterat glas, höjd 24,5 cm

Bruksslitage

881429

2021-02-23