Gräddkanna sterlingsilver

Gräddkanna sterlingsilver
Gräddkanna sterlingsilver
Gräddkanna sterlingsilver
Gräddkanna sterlingsilver
Gräddkanna sterlingsilver
Gräddkanna sterlingsilver
Gräddkanna sterlingsilver
Gräddkanna sterlingsilver
Gräddkanna sterlingsilver
Gräddkanna sterlingsilver
Gräddkanna sterlingsilver
Gräddkanna sterlingsilver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNA, sterlingsilver, senempirestil, godronerat liv, fotavslutningar i bladdekor, invändigt förgylld, stämplad CA, London 1923, svenska importstämplar, höjd 12,5 cm, vikt 249 g

881450

2021-02-23