Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, Motiv med musikanter, olja på duk, senare dubblerad, duken är förlängd, ca 128x98 cm
Några skrapmärken i kanterna, krackelyr, lösa bitar från ramen medföljer
881460
2021-03-02