Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, Motiv med musikanter, olja på duk, senare dubblerad, duken är förlängd, ca 128x98 cm

Några skrapmärken i kanterna, krackelyr, lösa bitar från ramen medföljer

881460

2021-03-02