Georg Romin oljemålning

Georg Romin oljemålning
Georg Romin oljemålning
Georg Romin oljemålning
Georg Romin oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GEORG ROMIN, Män på flotte, signerad samt daterad 1890, olja på duk, ca 74x98 cm

881461

2021-03-02