THOMAS HAFSTRÖM

THOMAS HAFSTRÖM
THOMAS HAFSTRÖM
THOMAS HAFSTRÖM
THOMAS HAFSTRÖM

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

THOMAS HAFSTRÖM (född 1954): motiv med Madonna, signerad samt EA ,färglitografi, ca 49x52 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

881466

2021-03-01