Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
THOMAS HAFSTRÖM (född 1954): motiv med Madonna, signerad samt EA ,färglitografi, ca 49x52 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
881466
2021-03-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner