Två teglashållare Moskva 1879 St. Petersburg 1879

Klubbat för:

500 EUR

Utropspris

500 EUR

TEGLASHÅLLARE, 2 st., silver, Moskva 1879, St. Petersburg 1879, Ryssland, graverad och förgylld dekor, höjd ca 9,5 cm, vikt ca 196 g

Bruksslitage

881487

2021-02-28