Sidobord Louis XVI-stil
2021-03-01
881488
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SIDOBORD, Louis XVI-stil, Frankrike, 1900-tal, mahognyfanér med intarsia dekor, 2 lådor, gallerkant sam detaljer i mässing, höjd ca 71, 45x32 cm
Slitage, repor, mindre skador