Miniatyrmålning 1800-tal

Miniatyrmålning 1800-tal
Miniatyrmålning 1800-tal
Miniatyrmålning 1800-tal
Miniatyrmålning 1800-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MINIATYRMÅLNING, porträtt, 1800-talets första kvartal, empire, ca 9x8 cm

881501

2021-02-25