Tennföremål

Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHOKLADKANNA, BURK med LOCK, LJUSSTAKAR, 1 par, BEHÅLLARE med lock och handtag, 1800/1900-tal, tenn, höjd 7,5-16 cm

Slitage och bucklor

881510

2021-02-23